Hakkımızda


Beyteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi;
 

Firmamız 1993 yılında Adana'nın Ceyhan ilçesinde kurulmuştur. 1993 yılında Ceyhan'da iplik üretimine başlayan Beyteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, en başında Üretimde Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkesini temel ilke kabul ederek hızla büyümüş ve bu tarihte yürürlüğe giren teşvik kanunları gereği 2005 yılının sonundan itibaren yatırımlarını Osmaniye Organize Sanayi Bölgesine yönlendirmiştir.


Halen Üretim faaliyetlerine; Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde iplik üretim tesislerinde devam eden şirketimiz. Rekabetçi Fiyat Politikası, Üretimde Kalite, çevreye ve insana verdiği değer ve katkı ile Ülkemizin en seçkin iplik üretim tesislerinden birisidir.


Beyteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; bugün itibarıyla, Open-End iplik, Ring iplik, Penye ve kadre üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

Vizyon

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, hizmet verdiği sektörlerde tercih edilen, yüksek verimli ve kaliteli ürünler üreten dünya markası olmak.

 

Misyonumuz

Kuruluşumuzda belirlediğimiz ilkelerden sapmadan, deneyimlerimizi modern üretim teknolojileri ve sistemleri ile bütünleştirerek, global firma anlayışı ile ürünlerine yurtiçinde ve yurtdışında güvenilen, kurumsal yapıda hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.